Kombi ServisiKombi Servisi

Çevreyle dost , yüksek verimli , ucuz ve temiz olan doğalgaz ile ısınmak giderek daha da yaygınlaşıyor ve çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Alışık olduğumuz diğer klasik ısınma yöntemleri ile karşılaştırıldığı zaman çok daha fazla avantajlı olmasından ötürü doğalgaz kullanımı daha çok tavsiye ediliyor.  Doğalgazın daha geniş kitlelere ulaşması amaçlanıyor. Günümüz insanlarının bilinçlenmesi ile doğalgaz kullanımı artmakta ve kombiler de yavaş yavaş daha çok haneye girmekte.  Sağladığı kolaylıklar nedeni ile hayatımızın ayrılmaz parçalarından biri olan kombiler , yeni teknolojiler ile de sürekli kendini yeniliyor . 
 
Günümüzde ısıtma ihtiyacının yanı sıra sıcak su ihtiyacımızı da karşılayabilen ev ve işyerlerimizde de kullandığımız hermetik , yoğuşmalı , bacalı kombiler , duvar tipi kazanlar , yer tipi kazanlar ve  brülör gibi doğalgaz cihazlarının bakımlarıdaçok önemlidir. Bu tip cihazlar periyodik bakımları yapılmadığı zaman bir süre sonra içinde bulunan genel parçaları yıpranmaya başlar ve küçük çaplı aksaklıklar çıkarırlar .  Bu sebeplerden dolayı arıza ışığı ve ya performans düşüklüğü gözlenebilir. İşte bu anda bir Kombi Servisine ihtiyaç duyulur . Firmamız kendi bünyesinde kurmuş olduğu eğitimli , deneyimli teknikerleri ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Deneyimli teknikerlerimiz ile cihazın montaj yapıldığı yerde size zamandan kayıp yaşatmadan araçlarımızda bulunan parçalar ile en kısa süre içerisinde onarımını yaparak cihazınızı kullanılabilir bir şekilde teslim eder. Günümüz şartlarını da göz önünde bulundurursak bu iş güven ve bilgi işi olduğunu görürüz. Bu nedenler ile cihazlarınıza servis çağırmadan önce aramış olduğunuz firmanın ne kadar yeterli olup olmadığını karşınızda bulunan kişinin bilgi ve tecrübeleri dahilinde öğrenebilirsiniz. Kombi servisi olarak aradığınız zaman ilk önce sorunu telefon yardımı ile çözmeyi deneriz. 
 
Kombi ve ısıtma cihazlarınıza uygulanan yanlış bir işlem sonucunda size aldığınız fiyatdan çok daha büyük masraflar oluşturabilir ve uzun süre bir mağduriyet yaşatabilir.  Bu nedenlerden dolayı çağıracağınız servisin işi iyi bilen eğitimli personeller olduğundan emin olun. Firmamız kapsamında çalışan teknikerlerimizin hepsi özel olarak eğitim almış , müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ,cihazların kullanımı hakimiyetine sahip bir ekibe  sahibiz.  Servisimiz arıza bildirimlerini merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil ekiplere bildirir aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır. Önem verdiğimiz konulardan bir taneside alınan çağrıya en kısa sürede geri dönüş sağlayabilmektir. 
 

Stay connected with us in your favorite flavor!